Hebbes Academy

Trainingsacteren van LVB en het jonge kind


In verschillende trainingen binnen onder anderen de zorg en onderwijs wordt gevraagd om trainingsacteurs die het gedrag van een kind neer kunnen zetten, of het gedrag van iemand met een (licht) verstandelijke beperking (LVB). In deze specialisatie leer je een stuk theorie over het verloop van de emotionele ontwikkeling bij mensen. Welke fases daar bij horen en welk gedrag. En hoe zet je die kennis vervolgens om naar passend gedrag binnen het trainingsacteren: zodat het klopt met het ontwikkelingsniveau van degene die je moet zijn. Zowel handvatten voor de inzet van taalgebruik, nonverbaal gedrag als voor manieren van incasseren, worden aangereikt en geoefend op deze specialisatiedag.

 

Informatie 1 daagse training

Doelgroep
Deze training is voor trainingsacteurs met ervaring en/of een basisopleiding trainingsacteren. Je wilt jezelf specialiseren, breder inzetbaar zijn en beter toegepast kunnen werken.

Alle dagen werken we van 10.00 tot 16.30/17.00 uur. Als de groep kleiner is (< 6 bijv.) kan het zijn dat de training eerder klaar is. Wij reserveren deze plek voor jou. Kosteloos verplaatsen is niet mogelijk.

Investering
Eén trainingsdag €385,- ex. btw. (btw vrij voor particulieren) Minimaal 6 en maximaal 12 deelnemers. Totaal, incl. lunch en locatie-arrangement.
Indien je tegelijk kiest voor 3 trainingen uit de specialisaties ontvang je 10% korting in totaal. 

Locatie 
Noord-Brabant Dommeldaal Gemonde.

Aanmelden 
Direct onder aan de pagina inschrijven via het inschrijfformulier. Bel gerust voor een vrijblijvend adviesgesprek 0653136103 of neem contact op via het contactformulier.

 

Categorie: Voor trainingsacteurs

Duur: 1 dag

Tijden: 10.00 tot 16.30/17.00 uur

Kosten: €385,-

Startmomenten: 24-11-2026

Data

 

24-11-2026


Ik doe graag mee op een ander moment. Hou me op de hoogte.